NĘKAJĄCE MODELKĘ REFLEKSJE

Któregoś wieczoru dostrzega w La Jungle znaną z widzenia, młodą, austriacką aktoreczkę w podartych pończochach. Biedactwo popłakuje cichutko, siedząc w kącie sali przy szklaneczce dżinu. W takich sytuacjach Kiki nachodzą smutne refleksje. Jej też niewiele trzeba, by się załamać. Odnosi wrażenie, że pech staje się nierozłącznym towarzyszem jej życia. Od kiedy jest z Henrim Brocą, zmienili już mieszkanie, wyprowadzając się
l bulwaru Montparnasse. Teraz w willi w Arcueil57 Kila czuje się jak na wygnaniu, daleko od ulicy Delambre i rozdroża Vavin. Do tego jeszcze cała ta historia z mat­ką, która stacza się coraz bardziej od czasu, gdy mąż ją opuścił i zamieszkał z ko­chanką na tej samej ulicy. Teraz matka ciągle się upija i grozi, że go zabije.
Jakby i tego było mało, w tym właśnie czasie daje o sobie znać postępująca choroba psychiczna Henriego.

Znalazłeś się tutaj dzięki poniższej frazie kluczowej:

Cześć! Jestem Agata i bloga prowadzę jako jedną z moich pasji. Modą i dbaniem o urodę interesowałam się zawsze. Bardzo lubię komponować stylizacje i dobierać dodatki. Jeśli podobają Ci się treści jakie zamieszczam na blogu to zapraszam do pozostania na dłużej, komentowania i likowania profilu na fb.