PRZY BOKU ANDRE

On i Kiki stają się teraz tak nierozłączni, że stopniowo ta nowa znajomość spycha na plan dalszy jej przyjaźń z Treize. Kiki odkrywa z radością, że jej no­wy kochanek gra zarówno na fortepianie, jak i na akordeonie, wykazując przy tym ogromną wrażliwość.Będziesz moim akompaniatorem. Zobaczysz, że osiągniemy sukces – za­pewnia go. Zaczyna się dla niej nowe życie. Zakochana do szaleństwa, odzyskuje wreszcie uśmiech, optymizm i żywiołowość. Paryż jawi się jej znowu jako wiel­kie, radosne święto. Przy Andre zapomina o przeszłości, o obawie przed przy­szłością, o szerzącym się wśród artystów bezrobociu. Może i narkotyki przesta­ną być jej potrzebne. Taką ma przynajmniej nadzieję, bo z Andre jest przecież w stanie pokonać wszelkie przeszkody.
On z kolei, wychowany w mieszczańskiej rodzinie o surowych zasadach, odkrywa zupełnie nieznany mu świat cyganerii, nocnych Marków i artystów.

Znalazłeś się tutaj dzięki poniższej frazie kluczowej:

Cześć! Jestem Agata i bloga prowadzę jako jedną z moich pasji. Modą i dbaniem o urodę interesowałam się zawsze. Bardzo lubię komponować stylizacje i dobierać dodatki. Jeśli podobają Ci się treści jakie zamieszczam na blogu to zapraszam do pozostania na dłużej, komentowania i likowania profilu na fb.